Bu aydınlatma metninde kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak, veri sorumlusu “Velibaba Mah. Akıncılar Sk. No: 5a Pendik / İstanbul adresinde yer alan Hazar İlaç Ecza Deposu Medikal ve Kozmetik Ürünler San. Tic. A.Ş.” nezdinde  işletmesine ait esaslar belirtilmiştir.

https:www.hazarilac.com internet sitesini ziyaret edenlerin kişisel verilerini, gizliliğini korumak şirketimizin önde gelen ilkelerindendir. Verilerinizin Şirketimiz nezdinde hassasiyetle korunduğunu belirtir; bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Toplanan kişisel bilgiler, kişinin bilgisini kariyer.net e ilgili kişinin beyanı veya sitemizin iletişim formuna e-posta adresini yazması ile toplanmaktadır. Bu kişisel veri türü 6698 sayılı kanun uyarınca, ilgili kişinin e-posta üyeliği talebi neticesinde verdiği izin ile işlenmektedir.

 Çocuklara Dair Bildirim

Hazar İlaç’ın web sitesinin yetişkinler tarafından kullanılması öngörülmüş olup, çocuklara yönelik bir site değildir. Hazar İlaç, çocuklarla ilgili bilgi toplamaz ve web sitelerinin çocuklarla ilgili bilgiler toplamasının hedeflendiği bir faaliyette bulunmaz.

Etik Davranış Kuralları

Çalışanlarımızın tümü yasa ve şirket kurallarına tam uyumlu çalışmakla yükümlüdür. Çalışanlarımız, doğruluk ve dürüstlük ölçüleri olan, ahlaki açıdan bireysel ve sosyal ilişkilerin temel alındığı bir organizasyonun parçalarıdır. Çalışanlarımızdan şirketimiz değerlerine uygun, kültür bütünlüğünü sağlayacak tavır ve davranışlar sergilemeleri beklenmektedir.

Bu bağlamda, tüm iş paydaşlarımızdan, iş etiği kurallarına uygun ve bu kuralları destekleyen prensiplere uymaları beklenmektedir. Kurallara aykırı davranışlar şirket içi disiplin yönetmeliği kapsamında değerlendirilecek olup, bu kuralların kapsamadığı durum ve şartlarda sağduyu ve iyi niyet kurallarına göre hareket edilmesi esastır.