Hazar İlaç Ecza Deposu 2008 yılında, 10 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetim kadrosu ve personeli ile “Her şey sağlık için.” sloganı doğrultusunda, yüksek kalitede hizmet sunmaya başlamıştır.

Dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa zamanda büyüyerek sektöründe önde gelen firmalardan biri olan, Türkiye genelinde hizmet veren güvenilir ve saygın bir kuruluş olmuştur.

Sağlık sektöründe 10. yılını kutlayan Hazar İlaç Ecza Deposu, Türkiye’ nin tüm bölgelerine deneyimli ekibi ile sağlık taşımaktadır.

Üstlendiği tüm projelerde yüksek kalite standartlarını hedef edinen şirketimiz, uyguladığı takip sistemi ile ilaç israfını en aza indirmeyi, ülkemizin ve halkımızın geleceğine değerli bir katkı olarak görmektedir.

10 yıllık deneyimle birçok ilke imza atan ve sektörün öncüleri arasında kabul gören şirketimiz, insanlığın en temel haklarından biri olan sağlık sektöründe çalışmanın bilinciyle hareket eden profesyonel bir ekiple çalışmaktan gurur duymaktadır.

Şirketimiz, geniş yelpazede ürün çeşitliliği ile Türkiye’ deki rekabetçi fiyatlarıyla sektörde kendine haklı bir yer edinmiştir. Genç ve dinamik yapıya sahip olan şirketimizin hedefi, müşterilerimize dünya standartlarında ve yüksek kalitede hizmet sunmaktır.

İnsan sağlığına hizmeti temel ilke edinmiş olan şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla her geçen gün daha da büyüyecektir.

Hazar İlaç Ecza Deposu olarak hedefimize emin adımlarla yürümekteyiz ve “ Her şey sağlık için.” sloganı ile insan sağlığına hizmet için varız.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda ürün ve hizmetlerin yasal düzenlemelere uygun olarak müşterilerimizin istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamak ve güvenilir kurum kimliğini korumak.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, çevreye ve topluma duyarlı, sürekli gelişmeye açık, kaliteli hizmetten taviz vermeyen, dünya standartlarını takip eden bir şirket olarak ülkemizde standartların belirlenmesine katkı katkıda bulunmak ve sağlık sektörüne anlamlı değer katmak.