HAKKIMIZDA

İlaç dağıtım sektöründe 2008 yılından beri faaliyette olan Hazar İlaç Ecza Deposu, zamana yayılan tecrübe ve birikimiyle, güvenilir bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Hazar İlaç Ecza Deposu dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki deneyimi sayesinde Türkiye’nin tüm bölgelerinde birçok ilke imza atmıştır. Sektörün öncüleri arasında kabul gören şirketimiz, insanlığın en temel haklarından biri olan sağlık sektörüne destek vermenin bilinciyle hareket eden profesyonel bir ekiple çalışmaktan gurur duymaktadır.

Şirketimiz, geniş ürün çeşitliliği, dürüst fiyatlandırma politikası ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Her zaman en iyi hizmet için çalışan genç ve dinamik yapısıyla, şirketimizin hedefi, müşterilerimize dünya standartlarında ve yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Özellikle genel yoğun bakım, acil, çocuk yoğun bakım, ayakta tedavi ve yatan hasta üniteleri gibi alanlarda sunduğu hizmetlerle sektörde ön sıralarda yer almaktadır.

Hizmette köklü, çalışmalarında yenilikçi yaklaşımıyla Hazar İlaç Ecza Deposu, yeni binası ve kadrosuna yeni katılacak çalışma arkadaşlarıyla, müşterilerimiz nezdinde sahip olduğu tüm olumlu özelliklerini daha da ileri götürecektir.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da güvenle ve sorumluluk hissiyle faaliyetlerimize devam ederek sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmaya devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

Kanunlara, etik değerlere, topluma ve çevreye saygı felsefesi ile satmış olduğu tüm ürünlere sahip çıkarak satış öncesinde olduğu kadar sonrasında da müşterilerimizin yanında olmaktadır. Kalite politikamız doğrultusunda, ihtiyaç duyulan yer, zaman, miktar ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Müşterilerimiz ile birebir çalışarak sunulan tüm hizmetleri, kurumların ihtiyaçlarına özel yenilikçi, güncel, güvenilirliği en üst düzeyde uygulamaktadır.

VİZYONUMUZ

Güven duyulan ve insan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımla faaliyet göstermek, çağın gereklilikleri doğrultusunda dünya standartlarında hizmet vermek, sektörde elde ettiği tecrübe ile değişime ayak uydurmak.

FAALİYET ALANLARIMIZ

  • Devlet Hastaneleri
  • Üniversite Hastaneleri
  • Özel Hastaneler
  • Cerrahi Merkezler
  • Diş ve Göz Hastaneleri
  • Tıp Merkezleri
  • Tüp Bebek Merkezlerine kurumsal hizmet vermekteyiz.